Eğer bu sayfayı hızlıca kapatmanız gerekiyorsa, bu alana tıklayabilirsiniz. Google arama motoruna yönlendirilirsiniz. Click here to rapidly close this page. The page will be forwarded to Google homepage.
HIZLI QUICK
ÇIKIŞ ESCAPE
METNİ BÜYÜT LARGER TEXT
METNİ KÜÇÜLT SMALLER TEXT

Haritayı Nasıl KullanabilirimHow can I use the map?

Haritayı açtığınızda KATEGORİLER bölümünden istediğiniz kategoriyi seçin. Birden fazla kategori seçebilir veya bütün kategorileri seçerek sağ tarafta açılan Üniteler listesinde haritada bulunan tüm birimleri görebilirsiniz. Bu listeden herhangi bir birime tıkladığınızda, harita seçtiğiniz birimin bulunduğu bölgeye yaklaşır ve seçtiğiniz birimle ilgili bilgilerin bulunduğu hizmet künyesi açılır. Sağ üstte bulunan ok işaretine basarak hizmet künyesinden Üniteler Listesine ve KATEGORİLER bölümüne geri dönebilirsiniz.

FİLTRELER: Haritada aradığınız birime ulaşabilmenizi kolaylaştıracak 5 adet filtre bulunur. Bu filtrelerden istediklerinize tıklayarak arama seçeneklerinizi daraltabilirsiniz.

İLÇELER: Filtre sekmesini açtığınızda sağ taraftaki ok işaretiyle tüm ilçeleri veya tek bir ilçeyi seçebilirsiniz. Bir ilçeyi seçtiğinizde harita görünümü o ilçeye yaklaşır ve sağda açılan Üniteler listesinde hem o ilçede bulunan birimleri, hem de başka ilçelerde bulunsa bile seçtiğiniz ilçeye hizmet veren birimleri görebilirsiniz. Bu sekmede açılan birimler yukarıda hangi kategoriler açık ise o kategorilere ait olan birimlerdir.

Benzer şekilde, filtre sekmelerini kullanarak destek birimlerini çalışma saatine göre, hizmet niteliğine, hizmet türüne ve hizmet verdiği gruplara göre haritada görüntüleyebilirsiniz.


Anket Questionnaire

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Did you find this text helpful?

Haritanın kullanıcı dostu olduğunu düşünüyorum.
Haritayı daha kullanışlı hale getirmek için önerileriniz nelerdir?

* Yorumunuza kişisel bilgileri eklemenize gerek yoktur, bu anket anonimdir.

Cevaplarınız başarıyla eklendi! Your answers are added successfully!